Audyt SEO

Profesjonalny audyt SEO Państwa domeny internetowej.

SEO to sztuka i nauka polegająca na przekonywaniu wyszukiwarek internetowych, takich jak Google, Yahoo czy Bing, do polecenia Państwa treści potencjalnym klientom. Jeśli chcą Państwo, aby Państwa strona wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, należy zadbać o trzy rzeczy:

  • Upewnić się, że wyszukiwarka rozumie, kim Państwo są i jakie treści oferują;
  • Przekonać wyszukiwarki, że Państwa strona jest najbardziej wiarygodną opcją, która dostarczy poszukiwanych treści;
  • Sprawić, by te treści były możliwe do dostarczenia.

Wydaje się to proste, jednak w szczegółach bywa bardzo skomplikowane. Nasza firma specjalizuje się w audytach SEO, dzięki którym, można znacznie poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach.

Pozycja w wyszukiwarce to rzecz niezwykle istotna – w zależności od firmy, może mieć ogromny wpływ na ilość pozyskiwanych klientów a co za tym idzie – zysków.

Rozumiemy, że Państwa strony internetowe stworzyły wyspecjalizowane firmy i że Państwa serwerami administrują doświadczeniu ludzie. Nie oferujemy Państwu rozwoju czy też przebudowania strony internetowej, ale kompletny raport – jak Państwa strona wygląda obecnie pod kątem SEO. Oferujemy również raporty cykliczne (np. co tydzień, lub co miesiąc, uwzględniające zmiany na stronie).

Działając na rynku globalnym, raport przygotowujemy w języku angielskim (firmy, które tworzą strony internetowe nie mają z tym problemu, ale należy o tym wspomnieć).

Zamów audyt i raport SEO

Zamów Audyt SEO

Theme: Overlay by Kaira Extra Text
Cape Town, South Africa